ATSILIEPIMAI

Vaida Morozovienė

"...Smagūs mokymai , sakyčiau labai skaniai "susiklausė". Klausant apie kiekvieną asmenybės tipą, lengvai pavyksta susidėlioti to asmenybės tipo žmogaus paveikslą. Psicgologė kalba su pavyzdžiais, nenuobodžiai. Pateikiama info, kas turi įtaką atskirų asmenybės tipų formavimuisi, kodėl žmogus elgiasi vienaip ar kitaip. Kur tai pritaikyti? - Visur! Šeimoje, pateisinant nesuprantamą sutuoktinio elgesį ar auklėjant vaikus, darbe - ypač dirbant aptarnavimo srityje, pardavimuose, vedant derybas, užmezgant ilgalaikius santykius su klientais ar ieškant verslo partnerio, be abejo - draugų rate ir visur kitur kur tik susiduriame su žmonėmis ir tenka kurti vienokius ar kitokius santykius. Klausydama mokymų tvarkiausi namus, tai net nesupratau kur dingo laikas. Žodžiu, dideli komplimentai ir padėka gerb. psichologei Petronienei už puikius mokymus! Rekomenduoju!"

Dana

"Kas mane be galo sužavėjo, tai Astos kantrybė ir nuoširdus mokymas atsakant kiekvienam į visus iškilusius klausimus, kol pasidaro visiškai aišku. Per šiuos du mėnesius mokymuose supratau, kad esu savo gyvenimo šeimininkė, o ne auka. Dabar suprantu, kad viskas mano rankose, kad viena mintis kuria tolesnį likimą, kad viską galima pakeisti. Daug atsakingiau mąstau, daug labiau filtruoju mintis, pasidariau mažiau įžeidi, stresuota ir nusivylusi ir tuo pačiu jaučiuosi stipresnė ir drąsesnė, labiau pasitikinti savimi. Ir neabejoju, kad čia tik kelio pradžia."

Giedrius Budreika

"Mokymuose lektorė iš tiesų taikliai, aktualiai, suprantamai, o kartais visai netikėtai atskleidė skirtingų asmenybių bruožus, elgsenos modelius, kuriuos įvertinus ir sugrupavus paaiškėja kodėl klientų, o kartais ir bendradarbių elgesys, komunikacijos stiliai yra tokie ar kitokie.. Neabejotinai rekomenduočiau mokymus specialistams kuriems tenka dirbti su klientais gyvai, taipogi ir dirbant specialistų darbo grupėse ar komandose! Dėkui."

Agnė

Visko buvo - pykčio, nusivylimo, euforijos…:) Bet kas nuodtabiausia, kad atėjo suvokimas, kad aš esu davo gyvenimo kūrėja, valingai ir atkakliai kurianti gyvenimą, savo pasaulį: nuosekliai nemylėjau ir kritikavau, baudžiau save ir kitus… Meilės ir supratimo tikėjausi, laukiau, netgi reikalavau iš kitų ir niekaip neatėjo į galvą, kad galiu visa tai duoti pati sau…

Varnienė Violeta

Matosi, kad prof. Gediminas Navaitis sudėjo visą save į šitą kursą. Man tos 11 dienų prabėgo labai greit. Gautus Video panaudosiu dar ne kartą, kai pagausiu save stresuojant dėl smulkmenų

Vitalijus Krivencov

Įpatingai dėkui už praktinius pratimus. video mokymai buvo lyg "SPA mano protui". Paprastais žodžiais paaiškinta sudėtinga tema. Labai įtraukiantis kursas padėjęs susigrąžinti ramybę ir įkvėpęs naujiems darbams. Supratau, kad streso gal ir neatsikratysiu, bet išmokau jį suvaldyti ir nežaloti savęs. Problema būdavo, kad stresuodamas visada šią būseną perduodavau savo artimiems žmonėms.

Paulius Valickas

Tapo lengviau susitarti poroje nes išmokome klausytis vienas kito. Net sunku suvokti, kaip anksčiau kildavo tie barniai dėl atrodytų smulkmenų. Metodikas dar ne visas spėjau išbandyt, turiu dabar pasirašęs namų darbų pusmečiui į priekį. Pradžioje prieš pirkdamas kursą dvejojau, kad tai bus per daug "specialistams" skirti mokymai, bet pasirodo viskas paprasčiau ir geriau nei tikėjausi. Viršijo lūkesčius!

Brigita Turaitė

Labai patogiai suskirstytas kursas. Po kiekvienos dalies, galėjau apmąstyt ir suprast savo esmines priežastis nemokėjimo suvaldyt staigaus streso. Kursas davė suvokimą, kaip atskirt kylantį stresą ir pagauti save tame momente.

Aistė Kundrotaitė

Labai detalus kursas. Nors esu įsigyjusi ne vienus asmeninio tobulėjimo kursus šeimyninėmis temomis, tačiau būtent šis nustebino dėl dar visiškai negirdėtos informacijos bei pateikimo, o ypač pratimų, kurie naudojami šeimų psichoterapijoje. Ačiū lektoriui G.Navaičiui.

Valdonė Meylan

"Esu be galo dėkinga už šį kursą!!! Tikrai buvo labai įdomu ir vertinga! Ir toks didelis noras daryti visus namų darbus, nes iš karto jautėsi reali nauda. Beje, aš vis dar tęsiu meditacijas. Taigi, kursas dar vis tęsiasi! Labai ačiū, Gintare, už nuoširdumą, šilumą ir spinduliuojamą natūralumą, aš galėjau ir tavo pavyzdžio puikiai mokytis! Iki pasimatymo kituose kursuose!"

Asta Virganavičienė

"Tikiu aukštesniu vedimu. Tikiu,kad viskam savo laikas, kai esi tam pasiruošusi.Tikiu, kad susitinkame su tuo su kuo turime susitikti. Kodėl pasirinkau būtent šį kursą? Man buvo svarbu, kad žmogus kuris veda kursą tikėtų aukštesniu vedimu. Patiko pusiausvyra tarp praktinių ir teorinių žinių (savarankiškai ketinu kartoti); galimybė toliau naudotis; moterų dalinimusi, atvirumu; nejaučiau spaudimo daryti... Palietė daug dalykų. Labiausiai: miško meditacija, energetinių centrų ėmimo-davimo principas. Kas pasikeitė: pačios požiūris į save, kaip į moterį ir dar vyras padovanojo gėlių (kas būna tik per gimtadienius). Nieko sau galvoju - VEIKIA. Taip ir toliau TEBŪNIE. DĖKOJU"

Nemira Bilevičienė

"Kursas man asmeniškai buvo nuostabus. Tai antras mano toks kursas su Gintare Davainienės. Darau praktikas ir vis perklausiau pakartotinai kai kurias pamokas. Pokyčiai džiuginantys. Nors prieš darant praktikas protas vis pasišaipė sakydamas: “na na” , bet po praktikų pokyčiai stulbinantys. Buvo baisu, tačiau aš pajutau tokį palengvėjimą ir laisvę ir savo pačios lengvumą, mano santykiai su dukra tapo tą pačią dieną kažkokie kitokie, tokie lengvesni ir mažiau varžantys. Tai nuostabu. Žodžiu, aš mokausi, valau save ir savo mintis. Po truputį keičiuosi ir einu savo svajonių link. Esu dėkinga jums už jūsų vedimą, už tai, kad dalinates savo patyrimais ir žiniomis."

Edita Jodonytė

Labai geras, įdomus, gydantis kursas, kuris, mano manymu, glaustai, bet kartu ir gan išsamiai paliečia visas svarbiausias moters gyvenimo sritis , .ir be abejo, meditacijos, kurios labai padeda gydyti sielos žaizdas..daug praktinių užduočių, taigi reikia nusiteikti, kad teks ne tik klausyti paskaitų, bet ir dirbti ..tačiau viską galma daryti savo ritmu, net ir pasibaigus kursui daryti, kartoti užduotis..Ačiū, Gintare, už pasidalijimą savo žiniomis ir tikrai malonų, nuoširdų, pagarbų bendravimą!

Žydrunė Bendikaitė

Dėkoju už nuostabų kursą, kuris labai daug davė naudingos informacijos, kuriame suvokiau ir atradau savo moteriškumą. Kursas glaustai palietė visas svarbiausias moters gyvenimo sritis, jis gilus ir gydantis sielos žaizdas. Meditacijos tobulai gilios ir gydančios, kurias naudosiu daug kartu su malonumu. Pabaigus kursą atradau tokia vidinę ramybę, bet dabar leidžiu sau ,toliau tobulėti, realizuoti kaip moteris. Dėkoju nuostabiai Gintarei už pasidalijimą žiniomis, labai nuoširdų , mielą bendravimą .

Jolita

"...Visada trūko pinigų. Pasirodo aš jų nemokėjau išlaikyti, jie kažkaip išslysdavo iš rankų, nors ir neišlaidavau. Tai dabar tokia jėga viduje atsirado. Vyras visas pasitempęs, vaikai klauso. Taip pat pagaliau turiu namų pagalbininkę, tai gyvenimas dar palengvėjo. Matyt ir karalienė sustiprėjo - nes pasijutau verta viduje."

Ramunė

"Gaunu daug dovanų ir dėmesio. Tiesiog. Kai savo vyro neturiu - tai iš visur. Ir iš moterų ir iš vyrų. Man tai taip patinka. Visi sako, kad švyčiu. Jaučiuosi be galo laiminga! Ačiū tau, Vaida, kad pastūmėjai mane priimti šį sprendimą. Ačiū"